From our inventory we are selling a Parker MX80ST03MSJ Linear Actuator 100mm Travel 2mm Lead Ball Screw 80mm x 160mm.
Specifications:
  • Model #: MX80ST03MSJ-D2M1H2L3CM03E1Z1R1A1S1 804-5696B
  • More Information:
    • Parker Linear Actuator
    • Travel: 100mm
    • Drive Screw: 2mm Lead Ball Screw
    • Guides: Cross Rollers
    • Limit Sensor: N.O. Sinking
    • Table Dimensions: 80mm x 160mm