From our inventory we are selling a Phoenix Contact RAD-CAB-PFP240-10 ANTENNA CABLE 10ft 50OHM LMR 240. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RAD-CAB-PFP240-10 \\r
  • More Information: \\r
    • ANTENNA CABLE \\r
    • Cable Length: 10Ft\\r
    • Cable Type: LMR 240\\r
    • Control Voltage: 24V\\r
    • Frequency: 2.4GHz, 5GHz\\r
    • Impedance: 50OHM