From our inventory we are selling a Phoenix Contact TRIO-PS/1AC/48DC/5 Power Supply 85-264VAC 5A 240W 48VDC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: TRIO-PS/1AC/48DC/5\\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
    • Input Voltage range: 85-264VAC\\r
    • Output Voltage: 48VDC\\r
    • Output Current: 5A\\r
    • Output Power: 240W