From our inventory we are selling a Rollon DEF28-530-548 Heavy Duty Telescopic Guide Rail, 548mm Stroke, 530mm Long. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: DEF28-530-548 \\r
  • More Information: \\r
    • Rollon Heavy Duty Telescopic Guide Rail \\r
      • Collapsed Length: 530mm \\r
      • Width: 28mm \\r
      • Stroke: 548mm \\r