From our inventory we are selling a Schaffner FN258-100-35 EMC / RFI Power Line Filter, Rating: 480VAC 50-60Hz 100A.
Specifications:
  • Model #: FN258-100-35
  • More Information:
    • EMC / RFI Power Line Filter
    • Voltage Rating (Phase to Ground/Neutral): 277VAC
    • Voltage Rating (Phase to Phase): 480VAC
    • Current: 100A