Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: ATV12P037M2\\r
  • More Information:
    • Schneider Electric AC Speed Drive
      • Output Power: 1/2HP, 0.37kW\\r
      • Supply Voltage: 200-240VAC 1-Ph 50/60Hz\\r
      • Output Voltage: 0….200-240 3-Ph\\r
      • Max Supply Current: 5.9A\\r
      • Max Output Current: 2.4A\\r