\\r From our inventory we are selling a SMC CD85N20-50-A ISO Pneumatic Cylinder, ø20mm Bore, 50mm Stroke, 1.0MPa, G1/8. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CD85N20-50-A \\r
  • More Information:
    • SMC ISO Pneumatic Cylinder
      • Bore: ø20mm\\r
      • Stroke: 50mm\\r
      • Operating Pressure: 1.0MPa Max\\r