From our inventory we are selling a SMC CDBX2N15-75 Double Rod Guided Cylinder 15mm Bore, 75mm Stroke, 1.0MPa. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDBX2N15-75 \\r
  • More Information: \\r
    • Double Rod Guided Cylinder \\r
    • Max Pressure: 1.0MPa\\r
    • Bore: 15mm\\r
    • Stroke: 75mm