From our inventory we are selling a SMC CDM2KB40-175 Pneumatic Round Body Cylinder 145 PSI 40mm Bore 175mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: CDM2KB40-175
  • More Information:
    • Pneumatic Round Body Cylinder
    • Max Pressure: 145 PSI
    • Bore Size: 40 mm
    • Stroke: 175 MM