From our inventory we are selling a SMC CDQ2B100-50DCZ Cylinder Double Acting 145psi 100mm Bore, 50mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: CDQ2B100-50DCZ
  • More Information:
    • Cylinder Double Acting
    • Max Pressure: 145psi
    • Bore Size: 100mm
    • Ports: 3/8NPT
    • Stroke: 50mm