From our inventory we are selling a SMC CG5BA32SV-63 Pneumatic Cylinder, ø32mm Bore, 63mm Stroke, Rc 1/8in, 145psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CG5BA32SV-63\\r
  • More Information: \\r
    • SMC Stainless Steel Pneumatic Cylinder\\r
    • Bore Diameter: 32mm\\r
    • Stroke Length: 63mm\\r
    • Ports: Rc 1/8in\\r
    • Pressure Rating: 145psi (1.0MPa)