\\r From our inventory we are selling a SMC MGPM40-75-HL Guided Cylinder, ø40mm Bore, 75mm Stroke, 1.0MPa, Rc1/8. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MGPM40-75-HL\\r
  • More Information:
    • SMC Guided Cylinder With End Lock
      • Bore: ø40mm\\r
      • Stroke: 75mm\\r
      • Operating Pressure: 1.0MPa Max\\r