From our inventory we are selling an SMC MKB32-30RZ Rotary Clamp Cylinder 32mm Bore, 30mm Stroke, Rc 1/8, Clockwise.
Specifications:
  • Model #: MKB32-30RZ
  • More Information:
    • Pneumatic Clamp
      • Double Acting
      • Bore: 32mm
      • Stroke: 30mm
      • Pressure Rating: 1.0MPa (145psi)