From our inventory we are selling a SMC NCDGNN25-3150-X142US Round Body Cylinder, ø25mm Bore, 31.5in Stroke, NPT 1/8. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCDGNN25-3150-X142US \\r
  • More Information:
    • SMC Round Body Cylinder
      • Bore: ø25mm \\r
      • Stroke: 31.5in \\r
      • Ports: NPT 1/8 \\r
      • Max Pressure: 145psi \\r