From our inventory we are selling a SMC NCDQ2A40-25CMZ Compact Cylinder, ø40mm Bore, 25mm Stroke, 1/8in NPT, 145psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCDQ2A40-25CMZ\\r
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
      • Bore: ø40mm\\r
      • Stroke: 25mm\\r
      • Ports: 1/8in NPT\\r
      • Pressure: 145psi Max