From our inventory we are selling a SMC NCDQ2F63-100DMZ Compact Cylinder 63mm Bore, 100mm Stroke, Rc1/4 Ports. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCDQ2F63-100DMZ\\r
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
      • Bore: 63mm\\r
      • Stroke: 100mm\\r
      • Ports: Rc1/4\\r
      • Max Operating Pressure: 1.0MPa