\\r From our inventory we are selling a SMC RSDQB20-15T Stopper Cylinder, Single Acting, ø20mm Bore, 15mm Stroke, Rc1/8. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RSDQB20-15T\\r
  • More Information:
    • SMC Stopper Cylinder
      • Action: Single Acting, Spring Extend\\r
      • Bore: ø20mm\\r
      • Stroke: 15mm\\r
      • Operating Pressure: 1.0MPa Max\\r