From our inventory we are selling a SMC ZCDUKQ20-25D Compact Cylinder, 20mm Bore, 25mm Stroke, M5 Ports, 0.7 MPa.
Specifications:
  • Model #: ZCDUKQ20-25D
  • More Information:
    • SMC Compact Air Cylinder
    • Type: Non Rotating, Double Rod End
    • Bore: 20mm
    • Stroke: 25mm
    • Ports: M5
    • Max Operating Pressure: 0.7 MPa