From our inventory we are selling a Stauff FI-EGED-15L1/2N-V-W3-DKO Hydraulic Coupling, ø15mm DKO 24°, 315 bar Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: FI-EGED-15L1/2N-V-W3-DKO \\r
  • More Information: \\r
    • Stauff Hydraulic Straight Coupler \\r
    • Tube: ø15mm \\r
    • Overall Length: 50mm \\r
    • End 1: 1/2in NPT Male \\r
    • End 2: ø15mm DKO 24° \\r
    • Hex: 27mm \\r