\\r From our inventory we are selling a Taiyo Parker 35H-3R 1FA32B152-ABAJ2-X Hydraulic Cylinder ø32mm Bore 152mm Stroke. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 35H-3R 1FA32B152-ABAJ2-X\\r
  • More Information:
    • Taiyo Parker Hydraulic Cylinder
      • Bore: ø32mm\\r
      • Stroke: 152mm (6in)\\r
      • Pressure:
        • Operating Range: 0.1 to 3.5MPa\\r
        • Proof Test: 5MPa