\\r From our inventory we are selling a THK RB25030UUCSUSPS-B Cross Roller Bearing, ø330mm OD, 250mm ID, USP-Grade. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RB25030UUCSUSPS-B, RB25030, RB25030USP\\r
  • More Information:
    • THK Cross Roller Bearing
      • Outside Diameter: ø330mm\\r
      • Inside Diameter: ø250mm\\r
      • Width: 30mm\\r