From our inventory we are selling a THK SR25-340LY Linear Guide Rail, 340mm x 23mm x 18mm, 60mm Pitch, Carbon Steel. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SR25-340LY \\r
  • More Information: \\r
    • THK Linear Guide Rail \\r
      • Dimensions: 340mm L x 23mm W x 18mm H \\r
      • Pitch: 60mm \\r