| Item Condition: New SKU: SB-208066 RE-2-A6 From our inventory we are selling a THK SR25-340LY Linear Guide Rail, 340mm x 23mm x 18mm, 60mm Pitch, Carbon Steel. \\r Specifications: \\r
-70%
New THK SR25-340LY Linear Guide Rail, 340mm x 23mm x 18mm, 60mm Pitch, Carbon Steel