| Item Condition: New SKU: SB-196784 ST43-3-F From our inventory we are selling a Victron CIP136400010 Mega Fuse Bolt on Fuses, Pack Of 5, 400A 32V, ø8.7mm Mount. \\r Specifications: \\r
\\r
\\r