From our inventory we are selling a Wonsmart WS5625-12-50-3 Mini Compact DC Brushless Motor 5000 RPM 12VDC 10W.
Specifications:
  • Model #: WS5625-12-50-3
  • More Information:
    • Brushless DC Motor
      • Voltage: 12V
      • Rated Speed: 5000 RPM
      • Output Power: 10W
      • Motor Dimensions: 56mm Dia, 25mm Height
      • Shaft Dimensions: 1/4\\” Dia, 80mm Long