From our inventory we are selling a Yaskawa SGDV-120A11A002000 Servo Drive 3 Phase 170-253VAC 1.5kW 11.6A 28A. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SGDV-120A11A002000 \\r
  • More Information:
    • Servo Drive\\r
    • Phase: 3 Phase\\r
    • Supply Voltage: 170-253VAC
      • (200Vac nom. +10%/-15%; 200Vac / 208Vac / 220Vac / 230Vac / 240Vac nom.; 50/60Hz)
    • Rated Power: 1.5kW\\r
    • Rated Current:
      • 11.6A continuous output \\r
      • 28A max. output