From our inventory we are selling a Acro AD23602C Dual Output Power Supply, 24VDC/5VDC 360W Out, 100-240VAC In. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: AD23602C \\r
  • More Information: \\r
    • Acro Dual Output Power Supply \\r
      • Output: 24VDC 14A, 5VDC 3A \\r
      • Output Power: 360W \\r
      • Input Voltage Range: 100-240VAC \\r
      • Max Input Current: 6A \\r