From our inventory we are selling a Airpax LELK1-1REC5-32148-20-V Circuit Breaker, 1-Pole, 20A, 80VDC Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: LELK1-1REC5-32148-20-V\\r
  • More Information:
    • Airpax Circuit Breaker
      • Poles: 1\\r
      • Rated Voltage: 80VDC\\r
      • Rated Current: 20A\\r
      • Trip Current: 25A\\r