\\r From our inventory we are selling a Allen Bradley 100S-C16EJ32C Guardmaster Safety Contactor, 3NO+2NC, 16A 600VAC. \\r \\r
    \\r
  • Model #: 100S-C16EJ32C \\r
  • More Information: \\r
    • Allen Bradley Guardmaster Safety Contactor \\r
      • Rated Voltage: 600VAC \\r
      • Rated Current: 16A \\r
      • Aux Coil Voltage: 24VDC \\r