From our inventory we are selling a Allen Bradley 100S-C43DJ04C Guardmaster IEC Safety Contactor 600VAC Coil: 24VDC.
Specifications:
  • Model #: 100S-C43DJ04C
  • More Information:
    • Allen Bradley Guardmaster IEC Safety Contact
    • Contact Rating: 600VAC 43A
    • Contact Form: 3-Pole N.C.
    • Auxiliary Contact: 4-Pole N.C.
    • Coil Voltage: 24VDC