From our inventory we are selling an Allen Bradley 140G-G2C3-C70 Circuit Breaker 70A 600VAC 3-Pole w/Rotary Handle. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 140G-G2C3-C70\\r
  • More Information: \\r
    • Circuit Breaker \\r
      • Trip Current: 70A \\r
      • Voltage Rating: 600VAC / 500VDC (poles in series) \\r