From our inventory we are selling an Allen Bradley 194E-E32-1753 Ser B Motor Disconnect Switch 3 Pole, 600VAC 32A 5HP.
Specifications:
  • Model #: 194E-E32-1753 Ser B
  • More Information:
    • Motor Disconnect Switch
    • 3 Pole
    • Rating: 600VAC 32A