From our inventory we are selling a Allen Bradley 4983-DC240-20 Surge Suppressor Protector, 240VAC 20A, DIN Rail. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 4983-DC240-20, 4983-DC \\r
  • More Information: \\r
    • Allen Bradley Surge Suppressor Protector \\r
      • Voltage Rating: 240VAC \\r
      • Max Voltage: 600V \\r
      • Current Rating: 20A \\r
      • Mounting: DIN Rail, 35mm Wide