From our inventory we are selling an Allen Bradley TLY-A230P-BJ64AA Kinetix Servo Motor 230V AC, 70mm Frame w/ Brake.
Specifications:
  • Model #: TLY-A230P-BJ64AA
  • More Information:
    • Servo Motor
      • Voltage: 230VAC
      • Shaft: 12mm Diameter
      • Max Speed: 5000RPM
      • Cont. Stall Torque: 1.16Nm
      • Brake: 1.24Nm 24VDC