From our inventory we are selling a Amperite 24DA/ADFA Adjustable Recycling Timer Range: 0.1 To 10 Seconds, 24VDC.
Specifications:
  • Model #: 24DA/ADFA
  • More Information:
    • Amperite Adjustable Recycling Timer
    • Range: 0.1 To 10 Seconds
    • Input Voltage: 24VDC
    • Contact Rating:
      • Voltage: 120/240 VAC (30VDC)
      • Current: 10/15A (15A)