From our inventory we are selling a Aro A212SS-120-A-G Solenoid Valve 4/2 Way, 1/4in NPT, 150psi, 120VAC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: A212SS-120-A-G\\r
  • More Information:
    • Aro Solenoid Valve
      • Function: 4/2 Way\\r
      • Ports: 1/4in NPT\\r
      • Rated Pressure: 150psi\\r
      • Coil Voltage: 120VAC\\r
      • Electrical Connection: 10mm Form B Solenoid Connector