From our inventory we are selling a Artesyn Embedded NLP65-9915J Switching Power Supply, 85-264v AC In, 15V 65W Out.
Specifications:
  • Model #: NLP65-9915J
  • More Information:
    • Artesyn Embedded Switching Power Supply
      • Input: 85-264v AC
      • Output: +15V 65W
      • Peak Power: 5.7A