From our inventory we are selling a Automation Direct 782-2C-24D Plug-In Relay, DPDT, 8-Pin, 10A Max, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 782-2C-24D\\r
  • More Information: \\r
    • Automation Direct Ice-Cube Plug-In Relay\\r
    • Form: DPDT\\r
    • Connection: 8-Pin Blades\\r
    • Current Rating: 10A\\r
    • Voltage Rating: 277VAC\\r
    • Coil Voltage: 24VDC