\\r From our inventory we are selling a Baldor ID15J1F33-ER Adjustable Speed Drive, 0.33HP, 115VAC Input, 230VAC Output. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: ID15J1F33-ER\\r
  • More Information:
    • Baldor Adjustable Speed Drive
      • Input Voltage: 115VAC 3.3A\\r
      • Output Voltage: 230VAC 1.6A\\r