From our inventory we are selling a Banner Engineering SLPR14-550A EZ Screen Safety Receiver 550mm, 7m Range, 24v DC.
Specifications:
  • Model #: SLPR14-550A
  • More Information:
    • Banner Engineering EZ Screen Safety Receiver
    • Length: 550mm
    • Range: 0.1 to 7 Meters
    • Supply: 24v DC, 0.06 A
    • Resolution: 14mm