From our inventory we are selling a Bimba FOD-310.375 Flat-1 Cylinder, ø2in Bore, 0.375in Stroke, 1/8in NPT, 200psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: FOD-310.375 \\r
  • More Information:
    • Bimba Pneumatic Flat-1 Cylinder
      • Bore Diameter: ø2in\\r
      • Stroke Length: 0.375in\\r
      • Ports: 1/8in NPT\\r
      • Max Pressure: 200psi