From our inventory we are selling a BIMBA TBA-25150 Twin Bore Air Table 2x 25mm Bore 150mm Stroke M5 Ports 140PSI.
Specifications:
  • Model #: TBA-25150
  • More Information:
    • Twin Bore Air Table
    • Bore: 2x 25mm
    • Stroke: 150mm
    • Table Dimensions: 285 x 79.5mm
    • Table Thread: 8x M6 x 1.0
    • Ports: 2x M5 x 0.8
    • Max Pressure: 140PSI
    • Dimensions: 288 x 80 x 56.7mm