Specifications:
  • Model #: 40-72-104-170-MSGM-18T-208V-CLM
  • More Information:
    • Multisonik Ultrasonic Generator
    • Voltage: 208V 60Hz
    • 1-Phase
    • Current: 10A
    • Operating Frequencies: 40kHz, 72kHz, 104kHz, or 170kHz