From our inventory, we are selling a BR Automation 8LSA43.R0030D100-1 Servo Motor 400VAC 3000RPM , Shaft: 19mm.
Specifications:
  • Model #: 8LSA43.R0030D100-1
  • More Information:
    • Servo Motor
      • Voltage: 400VAC
      • Rated Speed: 3000RPM
      • Flange: 100mm
      • Bolt Spacing: 80mm
      • Shaft: 19mm
      • Stall Torque: 4 Nm
      • Nominal Torque: 3.1 Nm