From our inventory we are selling a Bussmann J60030-3S 3-Pole Fuse Holder, With 3x LPJ-15SP Fuses 15A 600VAC 300VDC.
Specifications:
  • Model #: J60030-3S LPJ-15SP
  • More Information:
    • 3-Pole Fuse Holder
      • Rating: 600V 30A
    • With 3x Fuses
      • Rating: 15A 600VAC 300VDC