From our inventory we are selling a CCS HSL-58SW-D300 High Intensity White LED Spot Light, Ø300mm @ 2m, M12 4-Pin. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: HSL-58SW-D300 \\r
  • More Information: \\r
    • High Intensity Spot Light \\r
      • LED Color: White, 5500K \\r
      • Working Distance: Up to 2m \\r
      • Spot Light Diameter: Ø300mm @ 2m \\r
      • Electrical Connection: M12 4-Pin \\r
      • Electrical Supply: 1.0A 4.6W Max (From HSL Series Power Supply) \\r
      • Mounting Thread: M5 \\r
      • Filter Thread: M52 x P0.75 \\r
      • Dimensions: Ø58mm x 100mm L