From our inventory we are selling a CONTEC PCB100/96PS-3 I/O Cable 100pin 0.8mm to 96pin 1.27mm Connectors 3m Long.
Specifications:
  • Model #: PCB100/96PS-3
  • More Information:
    • I/O Cable
    • Connectors: 100pin 0.8mm to 96pin 1.27mm