From our inventory we are selling a Copley Controls PST-040-13-DP Power Supply, Out: 40VDC @13A, In: 115VAC @ 10A.
Specifications:
  • Model #: PST-040-13-DP
  • More Information:
    • Copley Controls Power Supply
    • Out: 40VDC @13A
    • In: 115VAC @ 10A 230VAC @ 5A