From our inventory we are selling a CUI DPD120080-P1P-TK Camera Power Supplies 12 Pin Female Hirose 120VAC 12VDC.
Specifications:
  • Model #: DPD120080-P1P-TK
  • More Information:
    • Camera Power Supplies
    • Input: 120VAC 60Hz
    • Output: 12VDC 800mA
    • Connection: 12 Pin Female Hirose