From our inventory we are selling a Del-Tron DL33L-210 Ball Screw Linear Actuator, 210mm Travel, 5mm Lead, NEMA 23.
Specifications:
  • Model #: DL33L-210
  • More Information:
    • Ball Screw Linear Actuator
    • Travel: 210mm
    • Lead: 5mm
    • Motor Mount: NEMA 23
    • Motor Coupling Bore: 1/4\\”
    • Accuracy: 50æm
    • Load: 400N
    • Dimensions: 372 x 60 x 52mm